Upominek na roczek dla chłopca i dziewczynki

Liczne pomysły prezentowe zdają się być w zasięgu ręku, ale prawda jest taka – iż mało który czymś zaskakuje. Jeśli więc uda się trafić na upominek na roczek, który faktycznie wzbudza zainteresowanie – nie ma się co zastanawiać. Dokładnie tak jest, jeśli chodzi o prezent dla chłopca na roczek, czy dziewczynki w formie pudełka drewnianego. Sam w sobie jest rzeczą niezwykłą, ale jego zalety wybiegają daleko poza ładny projekt. To po prostu idealne opakowanie na drobiazg do środka i funkcjonalna rzecz do pokoju dziecka. Piękne wzory do wyboru!

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 16,0 x 16,0 x 8,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent dla chłopca na roczek

Piękny prezent dla dziewczynki lub chłopca na roczek

Atrakcyjny design, doskonała personalizacja, walory użytkowe – jeśli taki prezent dla dziewczynki na roczek jest zgodny z tym czego szukasz, z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok tego rękodzieła z drewna sosnowego. Podobnie, jeśli ma to być prezent na 1 urodziny chłopca. Dzięki dobraniu indywidualnej dedykacji z łatwością można dostosować pudełko do gustu młodego odbiorcy i jego rodziców.

prezent dla dziewczynki na roczek

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!