Upominki dla Świadków – herbaciarka z życzeniami

Kto powiedział, że w Dniu Wesela prezenty są zarezerwowane wyłącznie dla Młodej Pary! Nic bardziej mylnego, a takie upominki dla świadka jak ta herbaciarka są tego najlepszym dowodem. Nie dość, że jest to prezent z wysokiej jakości drewna i dlatego będzie służył bardzo długo w doskonałym stanie, to jeszcze jest niezwykle funkcjonalnym dodatkiem do każdego domu. Obie te cechy z całą pewnością zostaną docenione nawet przez najbardziej wymagających świadków.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar zewnętrzny: 22,0 x 16,0 x 8,0 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • pudełko wykonane z drewna sosnowego.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

upominki dla świadka

Upominki dla świadka to propozycja nie do odrzucenia!

Chociaż można wydać na upominki dla świadkowej i świadka majątek – nie ma sensu, skoro już za niewielką kwotę można podarować coś, co naprawdę ucieszy i będzie trwało latami! Co więcej, ciesząc zarówno w aspekcie estetycznym, jak i praktycznym. Warto również zwrócić uwagę na spersonalizowaną dedykację – kilka słów będzie w stanie wyrazić wdzięczność tym bliskim, pomocnym osobom w nietuzinkowy sposób, który przyniesie wielką radość i wzruszenie, o którym będzie się pamiętać przez długie lata!

upominki dla świadkowej

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!