Estetyczny prezent na urodziny dla kobiety i faceta

Doskonała jakość, interesująca forma, piękne wykonanie – takie upominki urodzinowe zawsze cieszą i wskazują na dobry gust darczyńcy. Warto się postarać o zrobienie takiej radości i takiego wrażenia – bez względu na to, czy chodzi o prezent na urodziny dla kobiety, czy mężczyzny – a prezentowane drewniane cudo idealnie wpisuje się w ten zamysł. To statuetka, którą obdarowana osoba będzie z dumą lokalizować czy to na kredensie, czy kominku – przypominając sobie o tym, od kogo ją dostała.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wysokiej jakości wykonanie i nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 12,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na urodziny dla faceta

Prezent na urodziny dla faceta i kobiety – ładny i solidny!

Ładne rzeczy cieszą oko, dobrze wykonane – cieszą latami! Ten prezent na urodziny dla faceta ma w sobie jedno i drugie, dzięki czemu dając go wyjątkowej osobie – ma się pewność, iż nie będzie to chwilowa przyjemność. Warto też zwrócić uwagę na samą personalizację, dzięki czemu drewniana statuetka staje się bardzo wyjątkowym podarunkiem i nabiera oryginalnego charakteru. Z takim prezentem można uradować każdą osobę, bez względu na wiek, płeć, czy zainteresowania.

prezent na urodziny dla kobiety

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!