Wyjątkowy i niezapomniany prezent na roczek

Potrzebny oryginalny prezent na roczek? Oto gotowa inspiracja, która odpowie na gust rodzica, ale i malucha. Zanim będzie mógł się faktycznie nim cieszyć – drewniany prezent będzie ozdobą pokoju, a potem niesamowitą pamiątką z tego ważnego dnia. To wszystko sprawia właśnie, że jest to wyjątkowy prezent na roczek, a obok jakości jego wykonania po prostu ciężko przejść obojętnie. Sam zobacz, z jak ładnym rękodziełem masz do czynienia i jak pieczołowicie wykonana jest to rzecz.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm,
  • wymiary statuetki: 15,0 x 11,5 cm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

niezapomniany prezent na roczek

Oryginalny prezent na roczek z Twoją dedykacją

Rozważając, co podarować maluchowi w dniu jego pierwszych urodzin – naprawdę nie trzeba patrzeć dalej, aniżeli ta unikatowa propozycja. Sprawdzi się jako niezapomniany prezent na roczek, bo naprawdę cieszy i rzeczywiście ładnie wygląda. Charakteru całości dodaje niesamowita personalizacja, dzięki czemu ten drewniany podarunek z wysokiej jakości nadrukiem staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Z nim w podarku można naprawdę wyróżnić się pośród wszystkich zaproszonych gości.

wyjątkowy prezent na roczek

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!