Wyjątkowy prezent na ślub – statuetka z drewna

Atrakcyjna i solidna – prezentowana statuetka z drewna to wyjątkowy sposób na pokazanie młodej parze swojej radości z ich miłości. Dając tak wyjątkowy prezent na ślub można mieć pewność, że zakochani poczują się wyjątkowo i będą zachwyceni. Wynika to z faktu, iż choć jest to na pierwszy rzut oka skromny prezent na ślub to jego prawdziwa wartość wypływa z pięknego wykonania i personalizowanych słów, które trafią prosto w serce nowożeńców.

Warto przeczytać poniższe informacje:

  • możliwość zakupu w sklepie Finezyjni.pl,
  • wymiar: 25 x 12 cm, podstawka: 24 x 4 cm,
  • wykonanie i nadruk wysokiej jakości,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

PROMOCJA! Podczas składania zamówienia w sklepie Finezyjni.pl wpisz kod FINPRO10 i uzyskaj 10% zniżki! Pospiesz się, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.

prezent na ślub od matki chrzestnej

Wyjątkowy prezent na ślub – w zasięgu ręki!

W czasach, gdy większość gości weselnych decyduje się na podarowanie Młodym gotówki – dobrze jest postarać się, by jednak koperta nie była wszystkim, co zakochani wyniosą z tego dnia. Prezentowana statuetka to idealny prezent na ślub od matki chrzestnej, czy innej bliskiej osoby – z wielu powodów. Przede wszystkim jednak stanowi efektowny drobiazg, który będzie zdobił dom nowo poślubionej pary – z dumą i przez wiele lat. To już samo w sobie stanowi nieocenioną wartość dodaną takiego dodatku do prezentu, jak i jest unikatowym podarunkiem samym w sobie.

skromny prezent na ślub

Upominki zostały wykonane w Polsce. Wysoka jakość produktów!